דף הבית » הורד סרטונים לאייפון » מדריך שלם להורדת סרטונים מיוטיוב לאייפון

מדריך שלם להורדת סרטונים מיוטיוב לאייפון

הורדת סרטונים מיוטיוב לאייפון

בעתיד, צפוי שהמכשירים הניידים יהיו המכשירים הנפוצים ביותר בחיי היומיום שלנו. יש הרבה סרטונים ביוטיוב שניתן להוריד לאייפון או לאייפד. לכן, אתה צריך דרך להוריד סרטונים מיוטיוב לאייפון או לאייפד שלך. כיצד להוריד סרטונים מיוטיוב לאייפון היה אתגר עבור אנשים רבים.

זוהי בעיה נפוצה איתה מתמודדים משתמשי סלולר רבים, במיוחד כאשר הם רוצים לצפות בסרטונים באייפון שלהם. הם רוצים לצפות בסרטונים אבל לא יכולים להוריד אותם למכשיר שלהם. אבל עם מדריך זה, אתה יכול ללמוד כיצד להוריד סרטונים מיוטיוב לאייפון שלך. או אייפד.

להלן סרטון המדבר על הורדת סרטונים מיוטיוב לאייפון:

כיצד אוכל לשמור סרטונים מיוטיוב באייפון שלי

אם אתה אדם שאוהב סרטונים, כנראה שיש לך חשבון YouTube. כנראה שיש לך הרבה מועדפים ב-YouTube שיכולים להפוך לסרטונים האהובים עליך. אם כן, הורד ושמור אותו באייפון שלך. הדרך הטובה ביותר לשמור סרטונים מיוטיוב היא להשתמש באפליקציה. אתה יכול לבחור יישומים רבים, זה מאפשר לך להוריד ולשמור סרטונים מיוטיוב לטלפון שלך. אתה יכול לראות למטה איך לעשות את זה:

איך אני יכול להוריד סרטוני YouTube לאייפון שלי בלי להשתמש באפליקציה?

הדבר העיקרי שעליך לעשות הוא להתקין את אפליקציית YouTube באייפון שלך. אבל, אם אתה רוצה להוריד סרטונים מ-YouTube מבלי להשתמש באפליקציה, יש כמה דרכים לעשות זאת:

1. התקן את אפליקציית YouTube Downloader עבור iOS והפעל את האפשרות “הורד” בקטע “הורדת וידאו” של האפליקציה.

2. עבור אל https://www.youtube.com/watch?v=n_aWJxlx-QE ולחץ על “הורד”.

3. בחר את פורמט קובץ הווידאו המועדף עליך (MP4, WMV, AVI) ולחץ על “הורד”.

4. פתח את דפדפן Safari או Chrome וגלוש אל https://www.youtube-nocookie-downloader-ios-app/index?v=n_aWJxlx-QE&app=ios . הזן את סיסמת Apple ID שלך כאשר תתבקש על ידי דפדפן Safari או Chrome בהתאמה והמתן עד שהיא תסיים להוריד את

מהו כלי ההורדה הטוב ביותר של YouTube לאייפון?

הורדת YouTube הטובה ביותר לאייפון היא שאלה שעלתה בראשם של אנשים רבים. אז החלטנו לכתוב מאמר זה כדי לתת לך תשובה מפורטת לשאלה זו.

YouTube הוא אתר אירוח הסרטונים הפופולרי ביותר באינטרנט. יש מיליוני סרטונים שמתפרסמים ביוטיוב מדי יום. התוכן בדרך כלל באיכות גבוהה וקל מאוד למצוא אותו, כך שאנשים תמיד צופים שם בסרטונים. כיום, היא הפכה לפלטפורמה הנפוצה ביותר להורדת סרטונים. אבל מהו הורדת YouTube הטוב ביותר לאייפון?

להלן 5 הורדות YouTube הטובות ביותר לאייפון:

  • iDownloader.

  • Snaptube

  • Easy Downloader.

  • Cloud Video Player Pro.

  • Video Saver PRO+ Cloud Drive

דילוג לתוכן