דף הבית » מדריך להורדת סרטונים » מדריך למתחילים: הורד תוכנה להורדת סרטונים מיוטיוב

מדריך למתחילים: הורד תוכנה להורדת סרטונים מיוטיוב

הורדת תוכנה להורדת סרטונים מיוטיוב

העלייה האחרונה בפופולריות של סרטוני יוטיוב הובילה לפיתוח אפליקציות מבוססות וידאו המאפשרות למשתמשים להוריד סרטונים ולשמור אותם במחשב שלהם.

השימוש בתוכנה להורדת סרטונים מיוטיוב הפך לטרנד גדול בשנים האחרונות. הסיבה לכך היא שזה צפוי להקל על יוצרי תוכן שיש להם זמן מוגבל לייצר תוכן.

הרבה אנשים השתמשו בתוכנה זו כדי להוריד סרטונים מיוטיוב והם היו מרוצים מהתוצאות.

זו משימה פשוטה להוריד סרטונים מיוטיוב, אבל יש הרבה תוכנות זמינות. יש הורדות וידאו בחינם ובתשלום.

תוכנת הורדת הוידאו מאפשרת למשתמשים להוריד סרטונים ממקורות שונים כמו YouTube, Vimeo, Dailymotion וכו’. היא גם מאפשרת למשתמשים לצפות בתצוגה מקדימה של הסרטון לפני הורדתו, כך שהם יכולים לבחור איזה מהם יהיה הכי מתאים לצרכים ולהעדפות שלהם. אמנם קיימות גרסאות שונות של תוכנה זו בשוק, אך נדון בכמה מהן הפופולריות כאן

מהן האפליקציות הטובות ביותר להורדת סרטוני YouTube?

YouTube הוא אחד מאתרי שיתוף הסרטונים הפופולריים ביותר. זה הפך לחלק מרכזי בתעשיית השיווק המקוון. משתמשים בו מיליוני אנשים, המשתפים את התוכן שלהם דרך YouTube ואוהבים אותו.

כדי להשתמש בסרטוני YouTube בצורה יעילה, עליך להוריד את האפליקציות הטובות ביותר לצפייה בסרטונים. אפליקציות אלו זמינות עבור מכשירי אנדרואיד ו-iOS, אך אם יש לך מכשיר אנדרואיד, עיין ברשימה שלנו של אפליקציות הורדות YouTube הטובות ביותר עבור אנדרואיד. אם יש לך אייפון או אייפד, עיין ברשימת האפליקציות הטובות ביותר להורדת YouTube עבור iOS.

הנה הרשימה:

 • 4K Video Downloader.

 • Foxfm.

 • Snaptube.

 • Documents – Downloader, Media Player, Reader.

 • Video Downloader & Video Cast.

 • Video Saver PRO+ Cloud Drive.

  האם כל אפליקציית YouTube Downloder בטוחה?

  YouTube Downloader הוא אפליקציה המאפשרת למשתמשים להוריד סרטונים מיוטיוב. מדובר באפליקציה שמאפשרת למשתמשים להוריד סרטונים מיוטיוב ולשמור אותם במחשבים שלהם. אבל האם זה בטוח? ישנם דיווחים שהרבה אנשים נדבקו בתוכנה זדונית כשהם הורידו אותו.

  אני לא מתכוון לדאוג, אבל רוב הזמן אנשים שמורידים סרטונים מיוטיוב אינם מודעים לעובדה שהם מורידים תוכנות זדוניות. הסיבה לכך היא שיש מעט מאוד חברות המספקות אבטחה טובה למחשבי המשתמשים שלהן. עם זאת, חלקם מציעים חלופה בטוחה לחלוטין לאפליקציית YouTube Downloader.

  הסיבה העיקרית מאחורי ההדבקה היא שהאפליקציה אינה משתמשת בהצפנת HTTPS (SSL) להורדת סרטונים. המשמעות היא שכל מי שמוריד את האפליקציה הזדונית יכול להוריד קבצי וידאו מבלי לדעת זאת. בנוסף, נמצא כי התוכנה הזדונית מסוגלת להתקין תוכנות זדוניות אחרות במחשבים וכן לגנוב מידע ממערכות המחשב של הקורבנות.

 • מהו הורדת YouTube הטוב ביותר בחינם?

  יש הרבה הורדות YouTube זמינות באינטרנט, אבל קשה למצוא את הטוב ביותר. עם זאת, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להקל על החיפוש שלך.

  כדאי להתחיל בבדיקת התכונות של הורדת YouTube ולראות אם יש לו את מה שאתה צריך. כדאי גם לבדוק אם זה תואם למכשיר ולמערכת ההפעלה שלך. לבסוף, כדאי לבדוק אם יש לו ממשק משתמש טוב כדי שתוכל להשתמש בו בקלות ללא בעיות.

  להלן רשימת הורדות YouTube הטובות ביותר בחינם:

  • VideoHunter

  • iTubeGo YouTube Downloader

  • YT Cutter

  • VDownloader

  • By Click Downloader

דילוג לתוכן